Порядок оформлення та подання публікації для оприлюднення, рецензування та дотримання редакційної етики

Конфіденційність: усі прийняті статті передаються на перегляд рецензентам, які зберігають конфіденційність.

Конфлікт інтересів: автори під час подання рукопису повинні надати інформацію редакційній колегії про потенційні або існуючі конфлікти інтересів, які можуть вплинути на розгляд статті, наприклад фінансові інтереси, особисті конфлікти.

Оцінювання статті: редактор приймає друковані рукописи та їх електронні версії, перевіряє стан і наявність усіх супровідних документів. Після цього статті передають на розгляд рецензентам за рекомендацією відповідального редактора.

Відповідальність рецензентів: Рецензенти зобов'язані подавати свій відгук щодо статті чітко, коректно, зі супровідними аргументами, коментарями та посиланнями на відповідні літературні джерела (в разі необхідності).

Редакція просить рецензентів враховувати такі етичні аспекти: Чи була стаття опублікована авторами раніше? Чи стаття містить фрагменти плагіату вже опублікованих робіт? Чи стаття виконана з урахуванням етичних норм і відповідно до існуючих правил? Чи існують натяки або докази того, що дані, представлені у статті, є фіктивними чи сфальсифікованими? Чи коректно та повноцінно автори представили результати досліджень? Будь-яка інша інформація, яка може бути причиною для відмови у публікації статті, повинна бути надана до редакції.
Made on
Tilda