Політика (мета та завдання) видання

Етномузика" – спеціальна серія для висвітлення актуальних проблем вивчення автентичного музичного фольклору – етномузики як звукотвірної культури усної традиції в усіх її можливих проявах сьогодні й у минулому, в Україні та в світі.

Метою видання є оприлюднення наукових досліджень у галузі музичної етнології, праць з етномузичної педагогіки, рецензій, оглядів, повідомлень на актуальні різнопланові музично-фольклористичні події тощо.

Кожен випуск присвячується певній знаковій події у музичній фольклористиці, разом із тим, вміщені у ньому публікації не обов'язково підпорядковуються лише обраному тематичному спрямуванню та не обмежуються географічними, діахронічними змістовими чи іншими рамками.

Найоб'ємнішою чільною рубрикою щорічника є „Студії", в якій публікуються роботи у галузі термінології, жанрів, форми, структурної типології, історіографії; теренові дослідження, міждисциплінарні розвідки; різнобічні дослідження у сфері етноорганології тощо.

Рубрика „Педагогіка" містить методичні праці з етномузикознавчої педагогіки, адресовані як викладачам вишів (академій, університетів), так і середніх навчальних закладів, а навіть музичних шкіл.

Редакція приймає рукописи до 1-го вересня поточного року. Термін опрацювання запропонованих матеріалів – 2 тижні, термін рецензування складає 1 місяць. Загальна тривалість підготування до друку – 3 місяці.
Made on
Tilda